استیل, استیل بگیر, استیل430

استیل ۴۳۰ بگیر چیست ؟ | ویژگی های استیل ۴۳۰ + فیلم

استنلس استیل ۴۳۰

ورق استیل ۴۳۰ چیست ؟ بر خلاف دیگر استیل ها مانند استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶  از گونه زنگ نزن مارتنزینی می باشند و نظیر اکثر فولاد ها توانایی سختی پذیری به وسیله کنش های حرارتی کوئنج، تمپر را دارد. ایضاً به دلیل نوع ساخت مارتنزینی این ورق استیل باعث جذب آهنربا شده بنابراین  به عبارت دیگر به استیل بگیر نیز شهرت دارد. میزان کرم در این فولاد ها دست کم ۱۱.۵ درصد می باشد.

ورق یا رول استیل ۴۳۰ چیست ؟

ورق استیل ۴۳۰ یکی از انواع فولاد ضد زنگ بوده که که از ترکیبات کروم ساخته شده است. واین فلز به علت مقاومت بالا در مقابل خوردگی وانعطاف پذیری همراه با خاصیت مکانیکی فوق‌العاده ، یکی از پر مصرفترین و پرکاربرد ترین آلیاژ های موجود در بازار می‌باشد.

ورق استیل ۴۳۰ آلیاژی ضد زنگ است که زیرمجموعه ی فولادهای زنگ نزن فریتی بوده و دارای خواص مغناطیسی می باشد. این بدان معنی است که این آلیاژ تحت تاثیر میدان های مغناطیسی قرار می گیرد و در صورت نزدیک شدن به آهنربا، آن را به خود جذب می کند. منبع

 

ورق استیل 430 بگیر

ورق استیل ۴۳۰ بگیر

از متداول ترین و مقرون به صرفه ترین انواع استیل، استیل بگیر ۴۳۰ می باشد که در ۲ گونه براق و مات تولید شده و روانه بازار می شود. ورق استیل ۴۳۰ که با کد استاندارد ۱.۴۰۱۶ معرفی شده است جزوه فولاد های نرم، کم کربن و شامل میزان چشمگیری کرم است و توانایی کنش های حرارتی را ندارد. استیل ۴۳۰ به علت استقامت در مقابل زنگ زدگی و منعطف پذیری خیلی مشهور است. هم اینکه این نوع ورق استیل دارای خواص مغناطیسی و جذب آهن ربا می شود. با ملاحظه به استقامت آن در مقابل اسید نیتریک می توان در امور شیمیایی ویژه آن را به کار برد. در مجموع استقامت به زنگ زدگی استیل های سری ۴۰۰ به نسبت سری ۳۰۰ خیلی کمتر است.

یکی از عمده ترین عوامل تعیین استیل ۴۳۰ می توان به سایز ورق به متر، قطر ورق به میلی متر و طول آن به شیوه ۳ و ۶ متری یا رول اشاره نمود که تمامی موارد ذکر شده قطعاً در قیمت استیل ۴۳۰ بی تأثیر نخواهند بود.

این گونه ورق معمولاً در ایران ساخته نمی شود و در قدیم از کشورهایی نظیر آمریکا، آلمان و ژاپن به ایران وارد می شده اما در حال حاضر اکثراً از تایوان، آفریقای جنوبی و چین وارد می شود. استیل ۴۳۰ دارای مقدار سختی اندکی است که سبب انحنا یافتن و پیدایش راحت می شود با این وجود مقدار چکش خواری اندک ،اجرای کنش های خیلی شدید را سخت می سازد.

اگر علاقمند به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع ورق استیل نگیر ۳۰۴ هستید اینجا کلیک نمایید

 

لیست قیمت ورق استیل ۴۳۰

 

ورق استیل ۴۳۰ بگیر عرض ۱۰۰۰ و ۱۲۲۰
نوع ورققیمت (ریال) / کیلوگرم
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۳ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق عرض ۰.۳۵ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۴ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۴۵ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۵ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۵۵ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۶ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۶۵ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۷ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۷۵ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۸ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۸۵ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۹ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۹۵ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۱ - ۱۰۰۰x2000۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیر براق ۰.۳ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۳۵ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۴ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۴۵ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۵ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۵۵ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۶ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۶۵ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۷ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۷۵ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۸ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۸۵ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۹ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۰.۹۵ - ۱۲۲۰x2440۱/۲۰۰/۰۰۰
ورق ۴۳۰ بگیربراق ۱ - ۱۲۵۰x2500۱/۲۰۰/۰۰۰

 

قابل ذکر است که به علت نوسانات نرخ ازر قیمت های در شده نیاز به استعلام مجدد از استیل رزاقی را داشته و صرفا جهت تخمین هزینه ها برای شما می‌باشد. جهت خرید استیل بگیر ۴۳۰ و دریافت لیست قیمت ورق استیل بگیر ۴۳۰ و قیمت رول استیل نگیر ۴۳۰ در ابعاد مختلف با شماره ها فروشگاه استیل رزاقی تماس بگیرید .

آشنایی با انواع ویژگی استیل ۴۳۰

انواع ورق استیل بگیر سری ۴۰۰

این نوع از انواع استیل بگیر به ۳ دسته ذیل تقسبم بندی می‌شواد که هر کدام خواص و ویژگی های منحصر به فرد خو را دارا میباشند :

ویژگی ورق استیل 430

ویژگی ورق استیل ۴۳۰

مشخصات و ویژگی ورق استیل ۴۳۰

 

استقامت در برابر زنگ زدگی

کلیه گرید های فریتیک اعم ورق استیل بگیر ، استقامت بسیار مطلوبی در مقابل زنگ زدگی دارند. این نوع استیل دارای استقامت مناسبی در مقابل فرسودگی  مواد متنوع نظیر بعضی اسید های ارگانیک و اسید نیتریک دارد. در وضعیتی که این نوع استیل به صورت مطلوب جلا داده شده استقامت آن در مقابل  زنگ زدگی به کمترین حالت ممکن می رسد. استقامت استیل ۴۳۰ خیلی مشابه استیل ۳۰۴ است.

 

استقامت حرارتی

استنلس استیل بگیر ۴۳۰ قابلیت استقامت در مقابل اکسایش تا ۸۷۰ درجه سانتی گراد در به کار گیری  ادواری و در به کار گیری همیشگی حداکثر ۸۱۵ درجه سانتی گراد است. این استیل در درجه حرارت اتاق  به شکنندگی گرایش دارد مخصوصاً زمانی که برای زمان نسبتاً بسیار در محدوده ۴۰۰ الی ۶۰۰ درجه سانتی گراد حرارت داده شده است. این قضیه را می توان با پروسه انیلینگ بی اثر نمود.

 

اعمال حرارتی

از دیگر ویژگی استیل ۴۳۰ می توان به اعمال حرارتی اشاره نمود. پروسه باز پخت محلول را می توان با گرما دادن فولاد ضد زنگ گرید ۴۳۰ از میزان ۸۱۵ درجه الی ۸۴۵ درجه سانتی گراد اعمال نمود. پس از آن بایستی به آرامی تا ۶۰۰ درجه سانتی گراد در آتشگاه سرد نمود سپس از طریق مبرد سرد کننده هوا به صورت فوری بین ۵۴۰ و ۴۰۰ درجه سانتی گراد خنک خواهد شد.  استیل ۴۳۰ ضد زنگ نمی تواند به وسیله اعمال حرارتی سفت شود.

 

اعمال حرارتی استیل بگیر

اعمال حرارتی استیل ۴۳۰

جوشکاری

برای اعمال هر گونه جوشکاری بایستی استیل ۴۳۰ از پیش در دمای حدود ۱۵۰ الی ۲۰۰ درجه سانتی گراد حرارت داده شود. در حالت ناتوانی در فلز جوش داده، ناحیه ویژه می تواند بعد از عمل جوشکاری در گرمای حدود ۷۹۰ الی ۸۱۵ درجه سانتی گراد دوباره جوش داده شود با وجود این فیلتر دانه رخ نخواهد داد. پیشنهاد می شود که گرید ۴۳۰ را مطابق با مصارفش به کار برد.

 

فیلم تولید ورق استنلس استیل ۴۳۰

 

آشنایی با کاربردهای ورق استیل ۴۳۰

کاربردهای ورق استیل بگیر 430

کاربردهای ورق استیل ۴۳۰

استیل ۴۳۰ دارای کاربردهای متنوعی است که در این میان می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • کاور ماشین ظرف شویی
 • درگاه های اتاقک یخچال
 • از کاربردهای استیل بگیر می توان به عناصر متصل کننده و مسدود نمودن اشاره نمود.
 • از این نوع استیل در گازها و تغییر دهنده دودکش به کار برده می شود.
 • در انواع سیم کشی و صنایع خودرو سازی مورد استعمال قرار می گیرد.
 • تولید لوله
 • تولید لوازم خانگی
 • تولید درون اتومبیل ها
 • از عمده ترین کاربردهای استیل بگیر به کار گیری پیاپی در قطعات ماشین کاری می باشد.
 • برای ساخت سینک ظرفشویی از جنس استیل کاربرد دارد.
 • تولید هود آشپزخانه
 • در تولید بخش های حرارتی و گازسوز، ابزار آلات تصفیه نفت، سقف و ابزارآلات سلف و رستوران

موارد استفاده از استیل ۴۳۰ در صنایع غذایی

استیل ۴۳۰ همانند یک آلیاژ خیلی مشابه به گرید فولاد ضد زنگ ۳۱۶ است. مقدار کرومی که این استیل وجود دارد به همان مقداری است که در استیل ۳۱۶ است ولی فقط قسمتی از میزان نیکل در آن متمایز است که همین  فاکتور این آلیاژ را به یک انتخاب مطلوب، به صرفه و ارزان برای سازندگان مواد غذایی مبدل نموده است.

اساساً امکان دارد برای هر کسی این سؤال پیش بیاید که مناسب ترین استیل ضد زنگ در مواد غذایی کدام است؟ جواب این پرسش بسته به مصارف استیل در مواد غذایی ویژه دارد. برای مثال یک شیرینی پزی که شکلات تهیه می کند در قیاس با تولید کنندگانی که در ساخت سس گوجه فرنگی تبحر دارد به استیل متنوعی نیاز دارند.

استیل بگیر در صنایع غذایی

استیل بگیر در صنایع غذایی

موارد استفاده از استیل ۳۱۶

در مجموع کاربرد استیل ۳۱۶ در تهیه ظروف گزینه مطلوبی است. در زمان تماس با نمک و ساختارهای اسیدی قوی همانند گوجه فرنگی از لحاظ شیمیایی استقامت بیشتری دارد. با این وجود استیل بگیر می تواند یک گزینه مطلوب و مقرون به صرفه برای سازندگان مواد غذایی باشد که در پروسه تهیه این استیل نیاز به ورق فولادی قوی با گرمای بالا می باشد.

می توان استقامت این آلیاژ را با به کار گیری الکتروپولیش بالا برد. این پروسه نه فقط سبب بهسازی سطح اکسید که حفاظت از فولاد را بر دوش دارد می شود به علاوه بر برجستگی و فرورفتگی های میکروسکوپی روی لایه استیل را از میان می برد در این صورت مقدار چسبناکی مواد غذایی به فولاد به کمترین حد ممکن رسیده و تمیز نمودن آن کار بسیار راحتی است.

التفات به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که مراقبت یک سینی ضد زنگ وظیفه خطیری در افزایش ماندگاری آن دارد.

جعت استعلام قیمت ورق استیل ۴۳۰ و رول استیل ۴۳۰ با همکاران و مشاوران ما در فروشگاه استیل رزاقی در تماس باشدید

 

سوالات متدوال

ورق یا رول استیل ۴۳۰ چیست ؟

ورق استیل ۴۳۰ یکی از انواع فولاد ضد زنگ بوده که که از ترکیبات کروم ساخته شده است. واین فلز به علت مقاومت بالا در مقابل خوردگی وانعطاف پذیری همراه با خاصیت مکانیکی فوق‌العاده ، یکی از پر مصرفترین و پرکاربرد ترین آلیاژ های موجود در بازار می‌باشد.

کاربردهای ورق استیل ۴۳۰ چیست ؟

کاور ماشین ظرف شویی ، درگاه های اتاقک یخچال ، تولید لوله ، تولید لوازم خانگی ، تولید درون اتومبیل ها ، تولید هود آشپزخانه در تولید بخش های حرارتی و گازسوز، ابزار آلات تصفیه نفت، سقف و ابزارآلات سلف و رستوران و غیره.

ویژگی های برتر ورق استیل ۴۳۰ ؟

اعمال حرارتی ، استقامت حرارتی و جوشکاری

بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “استیل ۴۳۰ بگیر چیست ؟ | ویژگی های استیل ۴۳۰ + فیلم

 1. رضا گفت:

  با سلام و وقت بخیر
  ممنون از اطلاعاتی که در زمینه ورق استیل ۴۳۰ در اختیار ما قرار دادید یک سوال خدمتتون داشتم آیا ورق استیل ۴۳۰ در ایران تولید میشه یا این نوع و خواست صرفاً به صورت واردات جهت مصارف داخلی استفاده میشه ؟

  1. با سلام و درود به ممنون از توجه شما دوست گرامی
   با توجه به بالا بودن تکنولوژی تولید ورق های استیل بیشتر مصارف این نوع ورق را در کشور از طریق واردات تأمین می گردد و و این محصول از این رو بسیار وابسته به نرخ ارز می باشد

 2. سیاوش محرابی گفت:

  سلام
  ورق استیل ۴۳۰ براق هست یا مات ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزی
   معمولا ورق های استیل بگیر ۴۳۰ براق و بدون روکش هستند.

 3. امیر حجام گفت:

  برای ساخت بدنه ماشین ظرفشویی این ورق مناسبه ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   بله این نوع گرید براع تولید بدنه ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی مناسب میباشد .

 4. بهرام محمدبیگی گفت:

  ورق ۴۳۰ براق عرض ۱ موجوده ؟ قیمت میگید لطفا

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   با توجه به نوسانات قیمت دلار برای اطلاع از موجودی و قیمت ورق‌های استیل لطفا با شماره‌های ۰۹۱۲۱۱۳۵۶۹۰-۰۲۱۳۳۹۲۸۵۸۷ تماس حاصل فرمایید .

 5. بهار رجایی گفت:

  استیل ۴۳۰ چیست

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   رق استیل ۴۳۰ یکی از انواع فولاد ضد زنگ بوده که که از ترکیبات کروم ساخته شده است. واین فلز به علت مقاومت بالا در مقابل خوردگی وانعطاف پذیری همراه با خاصیت مکانیکی فوق‌العاده ، یکی از پر مصرفترین و پرکاربرد ترین آلیاژ های موجود در بازار می‌باشد.

 6. عرفان غفاری گفت:

  شما لوله استیل ۴۳۰ موجو دارید ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام روزبخیر دوست عزیز
   خیر متاسفانه لوله استیل ۴۳۰ موجو نداریم حیطه فعالیت ما فروش انواع ورق استیل میباشد .

 7. پناه بابایی گفت:

  استیل بگیر چیست ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   در مقاله فوق بصورت کامل در مورد استیل بگیر توضیح داده ایم .

 8. آرین نایینی گفت:

  شما میلگرد استیل ۴۳۰ موجود دارید ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   متاسفانه میلگرد استیل ۴۳۰ موجود نداریم .

 9. لعیا یغمایی گفت:

  استیل بگیر ۴۳۰ عرض ۲ موجود دارید ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   برای استعلام موجودی انواع ورق استیل بگیر با کارشناسان فروش گروه استیل رزاقی تماس بگیرید . شماره های تماس : ۰۹۱۲۱۱۳۵۶۹۰-۰۲۱۳۳۹۲۸۵۸۷

 10. علی فارابی گفت:

  چگالی استیل ۴۳۰ به چه صورت محاسبه میشود ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   وزن ورق استیل ۴۳۰ از وزن آهن تبعیت می کند و به خاطر ترکیب با عناصری مثل کروم عدد چگالی استیل ۴۳۰ ۷/۸ خواهد بود.

 11. قادر بابایی گفت:

  ورق ۴۳۰ حالت مغناطیسی دارد ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   یکی از خواص استیل ۴۳۰ این است که حالت مغناطیسی دارد و جذب آهن ربا می شود .

 12. عرشیا باقرزاده گفت:

  استیل ۴۲۰ چه تفاوتی با استیل ۴۳۰داره ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   در مورد تفاوت استیل ۴۲۰ و ۴۳۰ در مقاله فوق بصورت کامل توضیح داده ایم .

 13. سپیده دریانو گفت:

  شبیه ترین گرید به فولاد ۴۳۰ کدوم گرید است ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   فولاد۴۳۰ همانند یک آلیاژ خیلی مشابه به گرید فولاد ضد زنگ ۳۱۶ است.

 14. عرض ادب و احترام
  اطلاعات جامع و نسبتا کاملی بود
  لطفا در مورد جوشکاری ۴۳۰ توضیحات بیشتری بدید و از چه گرید فیلر باید استفاده بشه و این قضیه پیش گرما که ذکر کرده بودید برای ورق با ضخامت ۲ میلیمتر هم نیاز هست یا نه

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   ممنون از نگاهتون

 15. آریا ملکان گفت:

  استیل ۴۳۰ چیست ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   در مقاله فوق بصورت کامل در این مورد توضیح داده ایم .

 16. علی گفت:

  فولاد ۴۳۰ متری چند ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   لطفا برای استعلام قیمت ورق‌های استیل با شماره‌های ۰۹۱۲۱۱۳۵۶۹۰-۰۲۱۳۳۹۲۸۵۸۷ تماس بگیرید .

 17. همایون گفت:

  تفاوت استیل ۴۲۰ و ۴۳۰ در چیست ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   پاسخ این مسئله بر اساس مقاومت حرارتی این دو نوع فولاد ضد زنگ است. از این مقایسه مشخص است که ضد زنگ ۴۳۰ برای کاربردهای با درجه حرارت بالا نسبت به فولاد ضد زنگ ۴۲۰ ایده آل است.

 18. مصطفی ملکی گفت:

  لوله استیل ۴۳۰ متری چنده ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   بازرگانی استیل رزاقی فقط در حیطه فروش انواع ورق استیل فعالیت میکند .

 19. تیام گفت:

  استیل بگیر چیست ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   در مقاله فوق بصورت کامل در مورد استیل بگیر توضیح داده ایم .

 20. چراغی گفت:

  استیل بگیر ۳۱۶ متری چند ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   لطفا برای استعلام موجودی و قیمت انواع ورق‌ استیل لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید .

 21. طالقانی گفت:

  میلگرد استیل ۴۳۰ کیلویی چنده ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   خیر بازرگانی استیل رزاقی فقط در حیطه فروش انواع ورق استیل فعالیت میکند .

 22. مرسده گفت:

  خواص استیل ۴۳۰ رو میگید لطفا

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   در این مورد در مقاله فوق بصورت کامل توضیح داده ایم .

 23. محمدزاده گفت:

  چگالی استیل ۴۳۰ چقدر است ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   در این مورد بصورت کامل در مقاله فوق توضیح داده ایم .

 24. سلطانی گفت:

  استیل نگیر به انگلیسی یعنی چی ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   استیل نگیر به انگلیسی همان Stainless Steel میشود .

 25. ماهان ترابی گفت:

  برای ساخت بدنه ماشین ماشین لباسشویی این ورق مناسبه ؟

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   بله این نوع گرید براع تولید بدنه ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی مناسب میباشد .

 26. وحید گفت:

  سلام از ورق ۴۳۰ برای ساخت چنگال می‌شود استفاده کرد

  1. مدیر محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   ورق استیل نوع ۴۳۰ یک نوع استیل فررفته است که معمولاً در محیط‌های با میزان زنگ‌زدگی معمولی یا کاربردهای با تماس معمولی با مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع استیل مقاوم به خوردگی است و معمولاً در محصولاتی که نیاز به مقاومت در برابر زنگ‌زدگی دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
   اگر شما قصد دارید چنگال‌هایی با استحکام و مقاومت به خوردگی مناسب بسازید، ممکن است از ورق استیل نوع ۴۳۰ استفاده کنید. ورق‌های استیل نوع ۴۳۰ به طور معمول در تولید اشیاء خوردشدنی و وسایل آشپزی نیز استفاده می‌شوند. ولی برای مطمئن شدن از مناسب بودن استفاده از این نوع استیل برای چنگال‌های خود، بهتر است با یک متخصص فنی یا مهندس مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *