ورق استیل ۳۰۴

ورق استیل نگیر ۳۰۴ نوعی از انواع ضد زنگ یا فولاد استنلس استیل است. این آلیاژها چون کمتر از ۲ درصد کربن دارند به فولاد یا استیل معروف هستند و دارای ۱۸درصد فلز کروم و ۸ درصد فلز نیکل و مولیبدن است که موجب مقاومت آن در برابر حرارت می شود. مقاومت فولاد ۳۰۴ در برابر خوردگی بالاست.
فولاد ۳۰۴ نگیر بر خلاف ورق استیل ۴۳۰ جذب آهن ربا نمی شود و غیر مغناطیسی است. مهم ترین خصوصیت این ورق استیل نسوز بودن آن است و از این رو شباهت زیادی به ورق استیل ۳۱۶ دارد. بخش اعظم ورق استیل نگیر ۳۰۴ کالای وارداتی است و به دلیل نوسان قیمت ارز در روز های اخیر شما می توانید با کارشناسان استیل رزاقی برای اطلاع از قیمت ها همین حالا تماس بگیرید.
یکی از دلایل تفاوت انواع قیمت ورق استیل گستره ضخامت ورق های تولیدی از ۰.۳ میلی مت تا ۵۰ میلی متر است.
ورق استیل ۳۰۴ به علت خاصیت شکل پذیری بالا کاربرد بسیاری در ساخت لوازم آشپزخانه مانند سینک، انواع قابلمه و غیره دارد. استیل ۳۰۴ دارای مقاومت بالا در مقابل خوردگی است که باعث می شود در معماری و همچنین فرآوری محصولات غذایی کاربرد فراوان داشته باشد. مقاومت در برابر حرارت و زنگ زدگی و قابلیت کشیدگی عمیق بدون گسیختگی هم از دیگر خصوصیات این محصول است. ورق های استیل کاملا قابل بازیافت هستند.

 ورق ۳۰۴ نسبت به استیل کربن ضریب انتقال حرارت کمتری دارد و در نتیجه نیاز به حرارت کمتر و نهایتا جریان آمپر کمتری برای جوشکاری دارد.
ورق استیل ۳۰۴ مات، ورق استیل۳۰۴ براق و ورق استیل ۳۰۴ خشدار از جمله انواع این محصول است.

جهت تماس با مشاوران ما در بازرگانی استیل رزاقی

همین الان تماس بگیرید

شماره تماس : ۰۲۱۳۳۹۲۸۵۸۷

ضخامتگریدسطحعرضوزن رولمتراژ رولوزن هر برگ
ورق استیل ۰.۶۳۰۴NO.4۲۰۰۰*۱۰۰۰۲۱۷۵۲۳۷ برگ۹/۱۷۷
ورق استیل ۰.۵۵۳۰۴NO.4۱۰۰۰۴۶۷۲۱۰۹۱۸/۵۶۴
ورق استیل ۰.۵۵۳۰۴NO.4۱۲۱۹۳۱۷۰۶۰۷۱۲/۷۴۲
ورق استیل ۰.۵۵۳۰۴NO.4۱۰۰۰۳۵۵۵۸۶۱۸/۲۵۷
ورق استیل ۰.۵۵۳۰۴NO.4۱۰۰۰۴۲۷۳۱۰۳۷۸/۲۴۱

اطلاعات ورق استیل ۳۰۴ نگیر

استیل ۳۰۴ نگیر یکی از کاربردی ترین و پر طرفدار ترین نوع استیل می باشد که در گروه فولاد ضد زنگ آستنیتی  قرار دارد. این محصول در کلیه اقسام ساخته می شود و به استعمال می رسد. این استیل به شکل ورق، رول، لوله، میله و… به بازار عرضه می شود. این محصول در معیار های اروپایی ۱/۴۳۰۱ اسم گذاری شده است. استقامت زنگ زدگی این محصول از ۳۱۶ پایین تر است و نیز قیمت آن از استیل ۳۱۶ مقرون به صرفه تر است. استیل ۳۰۴ با مدل بازسازی شده آن با کمترین کربن در صنایع گوناگونی چون گاز، پتروشیمی، نفت، صنعت غذایی و دارویی و … استعمال متعددی دارد.

ورق استیل ۳۰۴ از کاربردی ترین نوع آلیاژ های ضد زنگ می‌باشد .  آلیاژ استنلس استیل۳۰۴ از ترکیبات کروم و نیکل همانند عناصر غیر آهنی عمده است. عنصر کروم آن میان ۱۸ تا ۲۰ درصد و حجم فلز نیکل میان ۸ تا ۱۰/۵ درصد می باشد. این نوع ورق مربوط به خانواده آلیاژ ضد زنگ آستنیتی است و راهنمای الکتریکی و گرمایشی اندکی به تناسب فولاد های کربنی دارد. استعمال استیل ۳۰۴ خواص مغناطیسی نداشته . استقامت به زنگ زدگی این محصول بیشتر از فولاد های مرسوم است.

ممکن است این سوال پیش بیاید که انواع استیل ۳۰۴  برتری هایی نسبت به سایر استیل های دیگر دارد؟ زیرا گاه به دلیل وجود انواع گوناگون موجود در بازار انتخاب برای شخص تا حدودی سخت می باشد. بیشترین دلیل محبوبیت این نوع استیل در مقایسه با استیل های دیگر این است که این استیل ۳۰۴ در طیف گسترده ای از محصولات مات و براق، ورق استیل نگیر و بگیر داشته همچنین دارای ویژگی فرم دهی و قابلیت جوشکاری برجسته ای دارد.